Dwarfs Team
Dobrodosli na forum.Da bi videli cel sadrzaj foruma morate se registrirati. Uzivajte
Dwarfs Team
Dobrodosli na forum.Da bi videli cel sadrzaj foruma morate se registrirati. Uzivajte
Dwarfs Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dwarfs Team

Dobrodosli na forum Dwarfs Teama.
 
PrijemPortalLatest imagesRegistruj sePristupi

Delite | 
 

 ISTINA IL ZEZ!!!????

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
avatar
^$t1cK^
Member Level 1
Member Level 1

Poruke : 5

ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: ISTINA IL ZEZ!!!????   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitimePet Dec 04, 2009 2:03 pm

e dobio sam mail da sam dobio administratora moze li mi se reci samo da li je to istina i ako jeste na kom serveru moze i ip posto imam mnogo severa na kojima se igrate lol!???? ODG PLZ!!!
Nazad na vrh Ići dole
avatar
^$t1cK^
Member Level 1
Member Level 1

Poruke : 5

ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: Re: ISTINA IL ZEZ!!!????   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitimePet Dec 04, 2009 2:22 pm

e da i ako sam dobio admina molim da gospodin koji mi ga je dodelio da se javi na moj msn igi027@nadlanu.com da bi mi dao ip od servera na kom sam admin jer nemam nijedan server posto sam moro da instaliram ponovo cs i da mi kaze moj PW i nik pod kojim cu igrati posto sam u poslednje vreme mnogo menjo nikice pozz i fala unapred!!!....
Nazad na vrh Ići dole
INACTIVEEE
INACTIVEEE
Admin
Admin

Poruke : 154

ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: isina ili zez   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitimePet Dec 04, 2009 11:13 pm

al na forumu ovde si dobio ili na nekim serverom???
ne razumem te! :S
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dwarfs-hq.tk
avatar
^$t1cK^
Member Level 1
Member Level 1

Poruke : 5

ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: Re: ISTINA IL ZEZ!!!????   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 1:28 am

neznam to i ja pitam ja sam samo dobio mail da sam dobio administratora i ispod toga mi je pisala vasa adesa foruma...
akoo sam dobio admina na serveru ponavljam nek mi se javi onaj ko mi ga je dodelio na gore napisan msn da bi rekao ip od servera ako je na serveru moj PW i nik pod kojim da igram jer u poslednje vreme dosta menjajm nikovEEE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
INACTIVEEE
INACTIVEEE
Admin
Admin

Poruke : 154

ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: Re: ISTINA IL ZEZ!!!????   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 6:15 am

al mi nemamo server...brate reci lepo da te svi razume!
mi nemamo server...al kao prvo ne treba da stoji u ovaj topic nego otvoris nov i pitas jebiga :S
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dwarfs-hq.tk

Sponsored content



ISTINA IL ZEZ!!!???? Vide
PočaljiNaslov: Re: ISTINA IL ZEZ!!!????   ISTINA IL ZEZ!!!???? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 

ISTINA IL ZEZ!!!????

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Dwarfs Team :: Recycle Bin :: Kanta-
Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions